Chatbox (alle berichten)
![]() Hoi djeksun, Als je mee wilt doen aan een toernooi dan kan je op de meeste gewoon op de dag zelf inschrijven. dit buiten de grote toernooien zoals de Dutch open. hier geld een voor inschrijving. Als je volgend seizoen aan de beker mee wilt doen zul je ingeschreven moeten zijn bij een team. ik zou zeggen kijk in je woonplaats als dat in het groene hart speelt ga daar eens kijken. Als je in de regio woont kan je zelf ook een team opzetten en mee gooien in de competitie.
![]() Hoi allemaal,
ik ben nieuw hier en zit met een paar vraagjes. Ik wil straks mee gaan doen aan darttoernooien, kan ik me daar gewoon op de dag van de toernooi daar inschrijven? En ik lees op deze site dat als je bijv. mee wil doen aan een bekercompetitie dat je in een team moet zitten, hoe zou ik eventueel in een team moeten komen? ![]() Michel, dat ga ik niet doen. als ik daar aan ga beginnen wil zo meteen iedereen zijn account gelinkt hebben en haal ik een hoop werk op mijn hals. we houden het zoals het was met invullen. en misschien hebben we volgend jaar wel een ander programma. kan ik weer opnieuw beginnen.
![]() om de formulieren in te vullen voor de competitie?
webmaster op vrijdag 18 januari 2013 - 10:37:59 Over welk account heb je het Michel micheldebruin op vrijdag 18 januari 2013 - 10:20:12 Heee webmaster kan mijn account gelinked worden met het mijn nummer van de dartcompetitie? ![]() Bedankt. Volgende keer zal ik het nogmaals zelf proberen.
![]() De ranking van Bodegraven staat er op met een verslag van de avond. :p Bedankt Louis voor de gegevens. ;)
![]() Ik denk dat er dan bij jouw iets fout gaat, ik deed het met regelmaat zelf ook maar ondervond geen problemen. :O
![]() Ik weet ik ben mss lastig maar waarom kan ik met m'n mobiel wel het wedstrijdformulier invullen, ook de hoge finishes en 180ers maar op het moment dat ik m moet verzenden/ bevestigen zijn deze gegevens ( finishes en 180ers) weg?
![]() Dankbaar voor de bierronde
![]() je bedoelt zeker een app voor je mobierl.. daar was ik mee bezig maar ben er mee gestopt. misschien dat iemand anders zich hier geroepen voor voelt. 8)
![]() Speciaal voor poppup heb ik teamronde veranderd in Bierronde.. nu is het duidelijk neem ik aan. en onzinnige vragen zijn er niet. :!
![]() Over welk account heb je het Michel
![]() komt er ook een mobiele versie van de site?
![]() Ported to DFHGH by Muisio.nl.
jammer dat muisio.nl niet werkt B) ![]() bierronde = teamronde
![]() Mooie site hoor!
Even een onzinnige vraag; Weet iemand waarom er op de matrixpagina onderaan staat, Onderstreept = teamronde gewonnen. De bierronde wordt toch altijd gewonnen door een team? ![]() Heee webmaster kan mijn account gelinked worden met het mijn nummer van de dartcompetitie?
![]() doet het goed webmaster
me complimenten ![]() !lol
|