
Notulen jaarvergadering dfhgh 2023
Notulen Captainsvergadering 22 juni 2023
- Opening vergadering
De vergadering word om 20.00 op locatie Custwijck te Driebruggen geopend door de bestuursvoorzitter Ed den Hartog.
- Presentielijst
Vissarion Peters noteert de teamnamen van aanwezige leden. De volgende teams zijn
vertegenwoordigd:
TBH Bullshitters Paddo Darts Point 1 Dart Stars Flight Fighters Double or Nothing (DON) Wispelhuis 1 3xxxnx1 3xxxnx2 Nul182 TBH180
- Controle financiële stukken
Mike van Pelt deelt aan alle aanwezigen een overzicht van het financieel jaaroverzicht van seizoen 2022/2023 uit en geeft uitleg over de inhoud. Er zijn geen vragen over het overzicht van de leden en dus worden de stukken goedgekeurd.
Kastcontrole voor komen seizoen zal uitgevoerd worden door Alex Verhoef en Ren Noordermeer
- Decharge bestuur
De leden van de vergadering verlenen het bestuur decharge met als aanmerking dat het bestuur zaken die alle leden aangaan duidelijker moet communiceren. Voorbeelden hiervan zijn mededelingen rondom de nacompetitie en reglementswijzigingen.
- Aftredende bestuursleden
Mike van Pelt, Mischa de Jong en René Goedhart zijn dit jaar de aftredende bestuursleden. Allen stellen zich herkiesbaar en zijn herkozen door de aanwezige leden op de vergadering.
Vissarion Peters is voornemens zijn rol binnen het bestuur neer te leggen en daarom zal er een open vacature voor de Secretaris functie binnen het bestuur komen, waarvoor leden zich beschikbaar kunnen stellen.
- Ingestuurde stukken/vragen
-
Verzoek tot het vervangen van de bierronde/teamronde in de eerste divisie en hiervoor een Round Robin in te voren. Ook eventueel een Round Robin vanaf de 2de ronde van de winnaarsronde in de beker.
Het bestuur gaat hiervoor een federatie wijde mail verzenden naar alle teamcaptains. Zij kunnen na overleg met hun spelers ‘voor’ of ‘tegen’ de invoering van een Round Robin stemmen. Er kan gestemd worden tot aan de sluiting van de inschrijving voor seizoen 2023/2024, zodat het bij een positieve uitslag direct doorgevoerd kan worden voor het komend seizoen.
-
Verzoek tot het strakker inplannen van de laatste speelweken van het seizoen, zodat er geen wekenlange gaten tussen de wedstrijden zitten.